Fietsherstel

Je wil de Ronde van Vlaanderen-fietsroute fietsen, maar je fiets staat niet meer op punt? Ga eens langs bij deze fietshandelaars alvorens te vertrekken. Je kan trouwens makkelijk zien langs welke fietsroute ze liggen.

Naam Plaats Telefoonnummer E-mail
Pervélo Gent 0475/896061 rudy@pervelo.be
Fietsen D'hose Lierde 055/42 61 28 ludwig.fietsen.dhose@telenet.be
Descamps Koen maarkedal 055/20 70 25 info@descampskoen.be
Jowan Kluisbergen 055/38 84 07 info@jowan.be
Asfra-flanders fietsen Oudenaarde 055/31 57 40 asfra@skynet.be
Fietsen Peter Zottegem 09/328 40 13 fietsen.peter@telenet.be
Fietsen Lindor Eine-Oudenaarde 055/31 18 24 info@lindor.be
Velohuis Oudenaarde 055/30 93 09 velo-huis@skynet.be
wheelpalace Eine-Oudenaarde 055/31 20 79 info@wheelpalace.be
't Ruddershof Ronse 055/49 90 63 info@truddershof.be
Fietsen Fieles Zwalm 055/21 03 83 info@fietsenfieles.be
Brusselman R. Brakel 055/42 79 88 rudy.brusselman@pandora.be
Roeland G. Brakel 055/42 32 24 germain.roeland@telenet.be
Cameleonbike Zottegem 0486/42 42 55 bruno@cameleonbike.com
Broodcoorens Geraardsbergen 054/42 22 80 fietsenbroodcoorens@skynet.be
Danny sport Geraardsbergen 054/58 97 52 info@dannysport.be
De Glas Wim Ophasselt 054/55 85 24 fietsen.de.glas@telenet.be
Fietsen Philip bvba Aartselaar 03/877 45 88
De Vos-Thomaes Maarke kerkem 055/31 16 89 adelain.de.vos@telenet.be
Dimy sport Scheldewindeke 09/362 54 48 info@dimysport.be
Hofman bvba Oosterzele 093/62 52 69 bvbahofman@skynet.be
Fietsen Stefaan Oosterzele 09/362 49 97 info@fietsenstefan.be
De Visscher E. Ronse 055/21 13 48 erwindevisscher@telenet.be
Jacky Sport Ronse 055/21 15 30 info@jackysport.be
De Winne Ivan sint-Lievens-Houtem 053/62 59 36 fietsen.ivan@telenet.be
Fietsen Romar Bavegem 09/362 53 23 roland.fosselle@telenet.be
fietsen Coryn Wim Wortegem-Petegem 056/68 14 27 wim.coryn@skynet.be
Van Houtte Bart Wortegem-Petegem 055/30 22 30 bart_v_houtte@hotmail.com
Fietsen Kurt zottegem 09/361 07 68
Michiels M&K Zottegem 09/360 57 63 marnix.michiels@skynet.be
Van Den Berghe K. Zottegem 09/360 95 19
© 2012 | Webdevelopment by My-Websitebuilder.com  |  SEO & SEA by Opti-Seo.com ||| mobile